Przegrana juniorów w pierwszym sparingu!

• autor: dzsiara, 2014-03-02 21:28

LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:2(1:2) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie pierwsze spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną rozegrali juniorzy Jedności. W wyjazdowym meczu zmierzyli się z trzecim zespołem II ligi juniorów – Plonem Błotnica Strzelecka. Początek spotkania to inicjatywa gospodarzy, którzy w pierwszych dwudziestu minutach dwa razy trafiali w słupek. Wynik sparingowej potyczki otworzyli jednak juniorzy Jedności. W 20 minucie Mateusz Gatner wykorzystał dogranie Dariusza Kampy i pokonał golkipera Plonu. Trzynaście minut później prowadzenie rozmiereckiej drużyny podwyższył Dominik Goczoł, który uderzeniem z rzutu wolnego, z dwudziestu metrów, zmusił do kapitulacji bramkarza miejscowych. Na pięć minut przed przerwą gospodarze wykorzystali błąd rozmiereckiej defensywy i zdobyli bramkę kontaktową. Drugą połowę lepiej rozpoczęli juniorzy Plonu i już trzy minuty po zmianie stron doprowadzili do wyrównania – dośrodkowanie z rzutu wolnego i zawodnik Błotnicy z bliskiej odległości głową kieruje futbolówkę do bramki. Wynik spotkania w 80 minucie ustalili miejscowi, po tym jak napastnik Plonu wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Jedności. Goście w drugiej części trafiali dwa razy do siatki Błotnicy, jednak arbiter spotkania bramek nie uznał.

Zobacz kilka zdjęć z tego sparingu --->

0:1 Mateusz Gatner 20’
                                           0:2 Dominik Goczoł 33’
                                           1:2 Plon 40’