Sparingowa wygrana juniorów!

• autor: dzsiara, 2014-03-09 17:43

LKS Jedność Rozmierka 4:0(3:0) LZS Kadłubiec

W niedzielne przedpołudnie drugie spotkanie kontrolne przed zbliżającą się rundą wiosenną rozegrali juniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawitała drużyna Kadłubca, która po rundzie jesiennej zajmuje szóstą pozycje w II lidze. Spotkanie toczone zdecydowanie pod dyktando gospodarzy i czterobramkowe zwycięstwo było najniższym z możliwych.

Od pierwszych minut spotkania uwidoczniła się przewaga miejscowych, jednak przez dłuższy czas futbolówka nie znajdowała drogi do bramki Kadłubca. Dopiero w 22 minucie wynik spotkania został otwarty. Dominik Goczoł zagrał na prawe skrzydło do Jacka Mnicha, ten dośrodkował sprzed linii końcowej, a akcję celnym strzałem, z bliskiej odległości, zakończył Martin Długosz. W 35 minucie gospodarze wykonywali rzut wolny na wysokości pola karnego rywali, dośrodkowanie Dominika Goczoła zostało odbite przez obrońców, jednak przed polem karnym pierwszy do piłki doszedł Dariusz Kampa i precyzyjnym uderzeniem nie dał szans golkiperowi Kadłubca. Jeszcze przed przerwą prowadzenie miejscowych podwyższył Jacek Mnich, który wykończył dobre dośrodkowanie Dariusza Lubojańskiego, z lewej strony. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a przyjezdni rzadko gościli pod rozmierecką bramką. W tej części gra miejscowych nie była już jednak tak płynna i zdołali oni tylko raz pokonać bramkarza rywali. W 68 minucie spore zamieszanie w polu karnym Kadłubca wykorzystał Mateusz Gatner i ustalił wynik spotkania.

1:0 Martin Długosz 22’
                                           2:0 Dariusz Kampa 35’
                                           3:0 Jacek Mnich 42’
                                           4:0 Mateusz Gatner 68’