Młodzicy nie sprostali rywalom!

• autor: dzsiara, 2014-04-08 16:20

LKS Jedność Rozmierka 0:13(0:5) LKS Victoria Żyrowa

W poniedziałkowe popołudnie rundę wiosenną zainaugurowali młodzicy Jedności. Na obiekt przy ulicy Szkolnej zawitała trzecia w ligowej stawce drużyna Victorii Żyrowa. W pierwszym wiosennym meczu nie było niespodzianki i zdecydowanym zwycięzcą okazała się ekipa gości. Młodzi adepci piłkarstwa z Rozmierki tylko przez pierwszy kwadrans skutecznie powstrzymywali ataki rywali. Jednak do przerwy goście zdołali pięciokrotnie umieścić piłkę w siatce. Po zmianie stron młodzicy Victorii jeszcze ośmiokrotnie cieszyli się ze zdobycia gola i spotkanie ostatecznie zakończyło się ich zwycięstwem 0:13.

Pierwsze wiosenne spotkanie pokazało jak wiele jeszcze pracy przed rozmiereckimi młodzikami. Czeka ich jeszcze wiele godzin spędzonych na boisku i sporo potu wylanego na treningach. Ale warto podkreślić, że prawie całym składem(bez trzech zawodników) który wystąpił we wczorajszym spotkaniu można by zagrać w orlikach, czyli młodszej kategorii wiekowej. Wniosek z tego prosty: nasi chłopcy mają jeszcze sporo czasu na naukę.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

0:1 Victoria 16’
                                                        0:2 Victoria 22’
                                                        0:3 Victoria 24’