Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-04-11 18:07

Piłkarskie emocje w Rozmierce…

Przed nami piłkarskie emocje związane z występem rozmiereckich drużyn. Tym razem wszystkie trzy zespoły Jedności zaprezentują swoje umiejętności przed własną publicznością. W niedzielę zagrają juniorzy i seniorzy, natomiast w poniedziałek wystąpią młodzicy. Mecz młodzików miał się odbyć według terminarza w Piotrówce, jednak na prośbę gospodarzy zostanie rozegrany w Rozmierce.

Najmłodsi piłkarze Jedności zagrają przed własną publiczności z zespołem Piotrówki, który zajmuje piąte miejsce w ligowej stawce. W jesiennym meczu obydwu drużyn lepsi byli młodzicy Piotrówki wygrywając 1:14. Rundę wiosenną rywale rozpoczęli wyśmienicie wygrywając w Leśnicy 1:10. Spotkanie XIII kolejki w lidze młodzików poprowadzi pan Grzegorz Opaliński.

Również przed juniorami spotkanie z piątą drużyną w tabeli – Odrzanką Dziergowice. Goście niedzielnego spotkania zgromadzili na swoim koncie 21 punktów, z których cztery zdobyli już wiosną. Remis ze Śląskiem i wysoka wygrana z Polonią, pozwoliły im na poprawienie swojej pozycji w tabeli. W pierwszym spotkaniu obydwu zespołów w Dziergowicach lepsi byli gospodarze wygrywając minimalnie 1:0. Spotkanie juniorów rozstrzygać będzie pan Grzegorz Marzec.

W niedzielne popołudnie kibiców w Rozmierce elektryzować będą derby gminy Strzelce Opolskie, w których miejscowa Jedność zmierzy się z zespołem rezerw trzecioligowego Piasta Strzelce Opolskie. Piłkarze Piasta mają rewelacyjny start rundy wiosennej i do tej pory w trzech spotkaniach zgromadzili komplet punktów. Trzy wygrane na wiosnę to dokładnie tyle ile w całej rundzie jesiennej, dzięki temu z drużyny ocierającej się o strefę spadkową, awansowali na siódmą pozycję w tabeli. Spora w tym zasługa piłkarzy, którzy jeszcze jesienią regularnie występowali w pierwszym zespole na stadionach trzeciej ligi, a dziś stanowią o sile rezerw. Spotkanie XIX kolejki w Rozmierce zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, a pierwszy gwizdek pana Janusza Gruszki punktualnie o godzinie 16:00.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 13.04.2014 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Odrzanka Dziergowice

Seniorzy – Niedziela 13.04.2014 godz. 16:00

LKS Jedność Rozmierka – SKS Piast II Strzelce Op.

Młodzicy – Poniedziałek 14.04.2014 godz. 17:30

LZS Piotrówka – LKS Jedność Rozmierka

(na prośbę klubu z Piotrówki mecz zostanie rozegrany w Rozmierce)

Życzymy powodzenia!