Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-04-20 22:15

Grają młodzieżowe drużyny Jedności…

Od świątecznego odpoczynku i spotkań w gronie najbliższych bardzo szybko przyjdzie naszym młodym piłkarzom przejść do ligowych występów. Bezpośrednio po Świętach swoje mecze zagrają zarówno juniorzy jak i młodzicy.

W środę kolejne spotkanie w lidze młodzików rozegrają najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita wicelider tabeli i jeden z faworytów rozgrywek, zespół Piasta Strzelce Opolskie. Goście środowego spotkania mają na koncie 35 punktów i tracą zaledwie dwa „oczka” do liderującego Gogolina. Strzeleccy młodzicy w dotychczasowych spotkaniach nie zaznali jeszcze goryczy porażki i trudno oczekiwać by sytuacja zmieniła się po środowym meczu w Rozmierce. W jesiennym spotkaniu obydwu drużyn gładko wygrali piłkarze Piasta 7:0. Środowe spotkanie XIV kolejki poprowadzi pan Michał Wolnik.

Daleki wyjazd czeka we wtorkowe popołudnie juniorów rozmiereckiego klubu. Młodzi piłkarze udadzą się do Jasienicy Dolnej na spotkanie XVII kolejki z tamtejszym Meteorem. Gospodarze z dorobkiem 20 punktów zajmują ósmą pozycję w ligowej stawce. W ostatnich swoich meczach pokonali Śląsk Reńską Wieś oraz Polonię Biała. Jesienią w Rozmierce lepsi byli piłkarze Meteoru wygrywając 2:7. Środowe spotkanie w Jasienicy Dolnej rozstrzygać będzie pan Rafał Mazański.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Wtorek 22.04.2014 godz. 16:00

LUKS Meteor Jasienica Dolna – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 14:00 na stadionie – wyjazd busem)

Młodzicy – Środa 23.04.2014 godz. 17:30

LKS Jedność Rozmierka – SKS Piast Strzelce Op.

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!