Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-05-08 18:38

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejna dawka piłkarskich emocji. Tym razem zespół seniorów zagra na wyjeździe, a młodzieżowe drużyny rozmiereckiego klubu zaprezentują się własnej publiczności. Zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o kulturalny doping.

Młodzicy Jedności w najbliższy poniedziałek gościć będą drużynę Leśnicy. Goście z dorobkiem 10 punktów plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli. W ostatnich spotkaniach wysoko przegrywali z Gogolinem, Izbickiem i Jaryszowem. W jesiennym meczu poniedziałkowych rywali lepsi o jedną bramkę byli młodzicy Leśnicy wygrywając 2:1. Spotkanie XVIII kolejki w lidze młodzików poprowadzi pan Michał Wolnik.

W niedzielne przedpołudnie spotkanie XX kolejki rozegrają juniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita zespół Polonii Biała. Piłkarze Polonii zajmują ostatnią pozycję w ligowej stawce, a ich dorobek to zaledwie siedem punktów. Ostatnie mecze juniorów z Białej to wysokie porażki z Żyrową i Reńską Wsią. W pierwszym meczu obydwu zespołów, jesienią w Białej, lepsi byli piłkarze Jedności wygrywając 2:4. Niedzielne spotkanie w Rozmierce rozstrzygać będzie pan Marcin Lenart.

Seniorzy rozmiereckiego klubu najbliższe spotkanie rozegrają już w sobotę, kiedy to wybiorą się do Choruli. Gospodarze sobotniego spotkania startu rundy wiosennej nie mogą zaliczyć do udanych, bowiem w dotychczasowych pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie 1 punkt, notując remis z rezerwami Piomaru. Kiepska wiosna spowodowała iż zespół Choruli zajmuje 14-przedostatnie miejsce w tabeli, a jego ogólny dorobek to 15 punktów. W ostatniej kolejce ulegli wysoko zespołowi Sławięcic 8:0. Spotkanie XXII kolejki klasy A poprowadzi jako arbiter główny pan Dariusz Grzebień.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Seniorzy – Sobota 10.05.2014 godz. 17:00

KS Magnum Chorula – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 15:15 na stadionie – wyjazd autokarem)

Juniorzy – Niedziela 11.05.2014 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LKS Polonia Biała