Ważna wygrana juniorów!

• autor: dzsiara, 2014-05-12 16:22

LKS Jedność Rozmierka 3:1(2:1) LKS Polonia Biała

W minioną niedzielę spotkanie XX kolejki w pierwszej lidze rozegrali juniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawitała Polonia Biała, czyli zespół zajmujący ostatnie miejsce w ligowej stawce. Juniorzy rozmiereckiego klubu podtrzymali dobrą passę i zgarnęli ważne trzy punkty w tym spotkaniu. Miejscowych na prowadzenie wyprowadził w ósmej minucie Jacek Mnich, który zamienił na bramkę dośrodkowanie z rzutu rożnego Dominika Goczoła. W 19 minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania, jednak niespełna dziesięć minut później gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Tym razem Damian Kroker wykorzystał dogranie Jacka Mnicha i pokonał golkipera Polonii. W 69 minucie spotkania na listę strzelców ponownie wpisał się Jacek Mnich, który skutecznie wykorzystał „jedenastkę” podyktowana za faul na Damianie Krokerze. Ostatnie siedem minut zespół Jedności musiał grać w osłabieniu, po tym jak drugi żółty kartonik obejrzał Martin Kalisz i musiał opuścić plac gry.

Komplet punktów zdobyty w tym spotkaniu pozwolił juniorom Jedności opuścić niebezpieczne rejony ligowej tabeli. Mamy nadzieję, że dobra passa meczów bez porażki będzie kontynuowana w kolejnych spotkaniach.

1:0 Jacek Mnich 8’
                                               1:1 Polonia 19’
                                               2:1 Damian Kroker 28’
                                               3:1 Jacek Mnich 69’(karny)