Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-05-13 20:47

Przed nami pucharowy czwartek…

Przed nami emocje związane w występem zespołu Jedności w meczu pucharowym. Już  w najbliższy czwartek w Zawadzkiem rozmierecka drużyna zmierzy się z tamtejszą Stalą w ramach 1/4 Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym. Naszego pucharowego rywala nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba, bowiem zespół Stali jest naszym rywalem również w ligowych rozgrywkach. Gwoli ścisłości przypomnijmy tylko, że piłkarze Stali w pierwszej rundzie rozgrywek pucharowych wyeliminowali LKS Rożniątów wygrywając na wyjeździe 0:2. Pucharowe zawody w Zawadzkiem rozstrzygać będzie pan Marcin Lenart. Zapraszamy na godzinę 18:00 do Zawadzkiego wszystkich kibiców, bowiem emocji na pewno nie zabraknie.

Czwartek 15.05.2014 godz. 18:00

SSKS Stal Zawadzkie – LKS Jedność Rozmierka

1/4 Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym

(zbiórka zawodników o godzinie 16:20 na stadionie – wyjazd samochodami)