Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-05-15 21:43

Piłkarskie emocje…

Jeszcze nie opadły emocje po dzisiejszym meczu pucharowym w Zawadzkiem, a tymczasem wielkimi krokami zbliża się weekend i kolejna dawka futbolowej adrenaliny. Tym razem w akcji zobaczymy tylko seniorów i młodzików, bowiem juniorzy naszego klubu mają zaplanowaną pauzę.

Najmłodsi piłkarze Jedności w poniedziałkowe popołudnie rozegrają XIX kolejkę w lidze młodzików. Na rozmierecki stadion zawita zespół Błękitnych Jaryszów, który plasuje się na ósmym miejscu w ligowej stawce, a jego dorobek punktowy to 16 „oczek”. W jesiennym meczu obydwu zespołów w Jaryszowie pewnie wygrali gospodarze 5:0. Poniedziałkowe zawody w Rozmierce poprowadzi pan Marcin Winiarz.

Seniorów rozmiereckiego klubu czeka trudny mecz wyjazdowy. Już w sobotnie popołudnie udadzą się do Górażdży na mecz z będącym na trzecim miejscu w tabeli tamtejszym KS-em. Gospodarze po dobrej jesieni, w rundzie wiosennej spisują się wręcz rewelacyjnie. Do tej pory zanotowali zaledwie jedną porażkę, w poprzedniej kolejce z rezerwami Piomaru, pozostałe spotkania rozstrzygając na swoją korzyść. W wszystkich dotychczasowych meczach zgromadzili na swoim koncie 40 punktów i przewodzą grupie pościgowej. Jesienią w Rozmierce lepsi byli piłkarze Jedności, którzy po fantastycznym spotkaniu wygrali 6:1. Piłkarze Górażdży będą chcieli zapewne zrewanżować się za jesienną porażkę i tanio skóry nie sprzedadzą. Sobotni mecz XXIII kolejki w klasie A rozstrzygać jako arbiter główny będzie pan Łukasz Juszczyk.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Seniorzy – Sobota 17.05.2014 godz. 17:00
ODWOŁANY
KS Górażdże – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 15:15 na stadionie – wyjazd busem)

Młodzicy – Poniedziałek 19.05.2014 godz. 18:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Błękitni Jaryszów