Weekendowe mecze odwołane!

• autor: dzsiara, 2014-05-17 14:07

Opolski Związek Piłki Nożnej poinformował na swojej stronie internetowej, że ze względu na złe warunki atmosferyczne odwołuje wszystkie mecze zaplanowane na weekend 17-18.05.2014, począwszy od IV ligi, aż do rozgrywek żaków. W związku z powyższym dzisiejszy wyjazd seniorów do Górażdży zostaje odwołany. O tym kiedy odbędą się odwołane mecze OZPN na chwilę obecną nie informuje.

Jeśli chodzi o poniedziałkowy mecz młodzików to na dzień dzisiejszy ma on odbyć się normalnie, gdyby jednak coś się zmieniło to oczywiście o tym poinformujemy.