Młodzicy nie sprostali rywalom!

• autor: dzsiara, 2014-05-19 23:16

LKS Jedność Rozmierka 2:6(2:2) LZS Błękitni Jaryszów

Kolejne spotkanie w lidze młodzików rozegrali najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki. W poniedziałkowe popołudnie na rozmierecki stadion zawitała drużyna Błękitnych Jaryszów. Początek spotkania w miarę wyrównany, jednak w 9 minucie prowadzenie objęli przyjezdni. Odpowiedź gospodarzy przyszła siedem minut później. Mateusz Błyszcz zagrał na prawej stronie, z rzutu wolnego do Emanuela Jureczko, ten pociągnął pod linię końcową i dośrodkował w pole karne, a tam obrońca Błękitnych interweniował tak niefortunnie, że skierował futbolówkę do własnej bramki. Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem trzy minuty później goście ponownie wyszli na prowadzenie. Młodzicy Jedności zdołali jeszcze skutecznie odpowiedzieć przed przerwą. W 25 minucie przeprowadzili wręcz podręcznikową akcję, którą można by oglądać do znudzenia. Maciej Włodarczyk zagrał prostopadłą piłkę, między dwóch obrońców, do Jakuba Wróbla, ten spod linii końcowej zagrał pod bramkę, a tam Patryk Kałka z bliskiej odległości dopełnił formalności. W pierwszych minutach po zmianie stron lepiej zaprezentowali się goście i zdołali odskoczyć na dwie bramki. Gospodarze próbowali gonić wynik, ale kilka składnych akcji w dalszej części spotkania nie przyniosło spodziewanych rezultatów w postaci bramki. W samej końcówce spotkania gospodarze byli już chyba myślami w szatni, co skutecznie wykorzystali przyjezdni i podwyższyli prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną gości 2:6.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

0:1 Błękitni 9’
                                                  1:1 Jedność 16’(samobójcza)
                                                  1:2 Błękitni 19’