Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-06-13 20:33

Piłkarskie emocje na najwyższym poziomie…

Przed nami kolejne mecze drużyny Jedności. W najbliższą niedzielę zarówno juniorzy jak i seniorzy klubu z Rozmierki gościć będą lidera tabeli, dodatkowo w środę seniorzy zagrają kolejny mecz na szczycie. Zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o wsparcie naszych drużyn kulturalnym dopingiem.

W niedzielne przedpołudnie do Rozmierki zawita lider pierwszej ligi juniorów – zespół Koksownika Zdzieszowice. Piłkarze Koksownika na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie awans do Opolskiej Ligi Juniorów. W całym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki, a punkty stracili jedynie w pięciu spotkaniach notując remisy. Jesienią w meczu obydwu zespołów w Januszkowicach lepsi byli gospodarze wygrywając 4:1. Niedzielny mecz Rozmierce poprowadzi pan Grzegorz Opaliński.

W niedzielne popołudnie na stadionie przy ulicy Szkolnej dojdzie do spotkania, które miało być hitem sezonu i meczem decydującym o awansie. Niestety piłkarze Jedności po drodze pogubili kilka punktów i dla nich będzie to już raczej spotkanie o honor, bo trudno oczekiwać aby zespół Stali w pozostałych do rozegrania trzech meczach roztrwonił sześciopunktową przewagę. Choć kto wie, bo jak mówi przysłowie „Dopóki piłka w grze…”:) Tak czy inaczej spotkanie wicelidera z liderem zapowiada się niezwykle emocjonująco, a piłkarze Jedności na pewno zechcą się zrewanżować za jesienną porażkę z Zawadzkiego 2:1. Pierwszy gwizdek pana Marcina Kochanka punktualnie o godzinie 17:00.

W najbliższą środę przed seniorami Jedności kolejne spotkanie na szczycie ligowej tabeli. Tym razem udadzą się oni do Kędzierzyna-Koźla na mecz z zajmującym trzecią pozycję w ligowej stawce KS-em Sławięcice. Gospodarze środowego meczu mają na swoim koncie 50 punktów i ich strata do drugiego miejsca jest spora, jednak w rundzie wiosennej spisują się bardzo solidnie i zgromadzili tyle samo punktów co piłkarze Jedności. W ostatnich meczach w pokonanym polu zostawili Kadłubiec, rezerwy Piasta i Błękitnych. Środowy mecz XXIX kolejki rozstrzygać jako arbiter główny będzie pan Marek Giza.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 15.06.2014 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – SMWSiR Koksownik Zdzieszowice

Seniorzy – Niedziela 15.06.2014 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – SSKS Stal Zawadzkie

Seniorzy – Środa 18.06.2014 godz. 18:00

KS Sławięcice K-Koźle – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 16:15 na stadionie – wyjazd autokarem)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!