Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-06-20 22:01

Finisz rozgrywek w cieniu mistrzostw…

Wszyscy kibice piłkarscy bacznie śledzą to co dzieje się na stadionach w Brazylii i właśnie w cieniu Mundialu przyjdzie drużynom Jedności zakończyć rozgrywki ligowe. Juniorzy ostatni mecz zagrają na wyjeździe, natomiast seniorzy po raz ostatni w tym sezonie zaprezentują się rozmiereckiej publiczności.

Na ostatnie ligowe spotkanie obecnego sezonu juniorzy Jedności wybiorą się do Kędzierzyna-Koźla na mecz z zespołem Odry. Gospodarze z dorobkiem 21 punktów zajmują jedenastą pozycję w tabeli. W ostatnich meczach wysoko pokonali Śląsk i zremisowali z Polonią Biała. W jesiennym meczu obydwu zespołów w Rozmierce lepsi byli gospodarze wygrywając 4:1. Spotkanie XXVI kolejki w pierwszej lidze juniorów poprowadzi pan Łukasz Prochera.

Seniorzy Jedności w ostatnim meczu sezonu 2013/2014 podejmować będą na własnym stadionie zespół rezerw czwartoligowego Chemika Kędzierzyn-Koźle. Piłkarze Chemika zgromadzili na swoim koncie 42 punkty i zajmują piąta pozycje w ligowej stawce. Po rewelacyjnej rundzie jesiennej, początek rundy rewanżowej mieli nienajlepszy, jednak ostatnio wrócili do formy i prezentują się całkiem dobrze jak na beniaminka. W jesiennym meczu lepsi byli piłkarze Jedności wygrywając 1:2. Arbitrem głównym spotkania XXX kolejki będzie pan Bartosz Prochera.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 22.06.2014 godz. 11:00

ŁDMJ RTS Odra K-Koźle – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 9:15 na stadionie – wyjazd autokarem)

Seniorzy – Niedziela 22.06.2014 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – TS Chemik II K-Koźle