Zakończenie sezonu dla młodzików!

• autor: dzsiara, 2014-06-23 22:18

Zaproszenie…

Zarząd LKS Jedność Rozmierka w ramach podziękowania za miniony sezon organizuje zakończenie sezonu dla drużyny młodzików w formie wyjazdu do opolskiego ogrodu zoologicznego. Zakończenie sezonu odbędzie się w poniedziałek 30.06.2014, a wyjazd autokarem spod rozmiereckiego stadionu zaplanowano na godzinę 9:30. Zapraszamy wszystkich zawodników drużyny młodzików do wzięcia udziału w zakończeniu sezonu.

Istnieje możliwość wspólnego wyjazdu z zawodnikami dla ich rodziców i opiekunów, po wcześniejszym skontaktowaniu się z trenerem zespołu, bądź z prezesem klubu. Ilość miejsc dla rodziców i opiekunów jest ograniczona i decydująca będzie kolejność zgłoszeń.