Ruszają przygotowania seniorów do sezonu!

• autor: dzsiara, 2014-07-16 16:20

Plan przygotowań seniorów…

Piłkarskie emocje związane z tegorocznym mundialem już za nami. Kończy się również wakacyjna przerwa seniorów Jedności, bowiem już jutro ruszają przygotowania do nowego sezonu. W czwartkowy wieczór o godzinie 20:00 na rozmiereckim stadionie odbędzie się pierwszy trening drużyny seniorów, który zostanie poprzedzony omówieniem spraw kadrowych i organizacyjnych. Ze względu na omawiane sprawy prosi się wszystkich zawodników drużyny seniorów o niezawodne przybycie. Od przyszłego tygodnia zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu(wtorek i czwartek) na rozmiereckim stadionie.

Pierwszy sprawdzian formy naszego zespołu będzie miał miejsce już w najbliższą niedzielę, podczas XVIII Turnieju Piłkarskiego im. „Bena” Długosza. Rywalami seniorów Jedności będą w tym Turnieju: Promień Glinica, Jedność Boronów i Zamkowiec Toszek.

W następną sobotę(26 lipca) zespół Jedności rozegra na własnym stadionie spotkanie pucharowe z drużyną rezerw Źródła Krośnica.

W zależności od wyniku meczu pucharowego, drużyna seniorów rozegra dwa lub trzy mecze sparingowe. W przypadku pucharowej wygranej z Krośnicą, w niedzielę(3 sierpnia) zespół Jedności zagra w Finale Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym. Gdyby w meczu z Krośnicą się nie powiodło, to w tym terminie zostanie najprawdopodobniej rozegrany mecz kontrolny.

Na dzień dzisiejszy pewne są dwa mecze kontrolne:

- 09-10 sierpnia: Orzeł II Źlinice

- 16-17 sierpnia: Stal Osowiec

Dokładne terminy i miejsce rozegrania sparingów zostanie ustalone bezpośrednio przed tymi spotkaniami.

Nowy sezon 2014/2015 seniorzy Jedności rozpoczną w weekend 23-24 sierpnia.