Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-07-31 22:48

Zwieńczenie pucharowych emocji…

Już w najbliższą niedzielę zespół Jedności rozegra finałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym, które będzie zwieńczeniem emocji jakich doświadczyliśmy w tych rozgrywkach. Rywalem rozmiereckiej drużyny będzie zespół LZS-u Racławiczki, a spotkanie odbędzie się na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Strzelców Bytomskich.

Nasz finałowy rywal to tegoroczny beniaminek klasy okręgowej, który w minionym sezonie wygrał rywalizację w szóstej grupie klasy A. Rywalizację pucharową powiatu krapkowickiego zespół Racławiczek rozpoczął od drugiej rundy i rozegrał trzy spotkania, pokonując kolejno: Koronę Krępna 2:4, LKS Strzeleczki 1:2, Górnik Januszkowice 1:5. Droga do finału piłkarzy Jedności była trochę dłuższa i musieli oni wygrać cztery spotkania. W pokonanym polu zostawili oni kolejno: Plon Błotnica Strzelecka 1:7, Stal Zawadzkie 2:3, LZS Staniszcze Wielkie 1:10, Źródło Krośnica 6:1. Finałowe spotkanie poprowadzi trójka arbitrów, a sędzią głównym będzie pan Grzegorz Marzec.

Niedziela 03.08.2014 godz. 17:00

stadion MOS w Strzelcach Opolskich

LKS Jedność Rozmierka – LZS Racławiczki

Finał Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym