Juniorzy na plus w meczu kontrolnym!

• autor: dzsiara, 2014-08-25 12:48

LKS Źródło Krośnica 2:7(1:2) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Jedności rozegrali kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem zagrali na wyjeździe, a ich sparingpartnerem był zespół juniorów Źródła Krośnica. Mimo, że to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę, spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem juniorów Jedności, choć przez pierwszą godzinę nic na to nie wskazywało, bo mecz był w miarę wyrównany. Końcówka jednak należała zdecydowanie do rozmiereckiego zespołu, a mecz ostatecznie zakończył się wygraną Jedności 2:7.

1:0 Źródło 10’
                                      1:1 Filip Małek 17’ (asysta Jacek Mnich)
                                      1:2 Źródło 33’(samobójcza przy asyście Adama Kały)
                                      1:3 Adam Ploch 65’ (asysta Jacek Mnich)