Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-08-26 15:06

Przed nami pucharowa środa…

Po udanej inauguracji rozgrywek ligowych przed zespołem Jedności dużo trudniejsze zadanie. Już jutro na rozmierecki stadion zawita czwartoligowiec z Piotrówki, aby z miejscową Jedności zmierzyć się w meczu 1/32 Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Piłkarze z Rozmierki po wygraniu rozgrywek pucharowych na szczeblu terytorialnym w pierwszej rundzie rozgrywek wojewódzkich od razu zostali rzuceni na głęboką wodę. Goście z Piotrówki to bowiem zespół o ugruntowanej renomie który kilka sezonów spędził w trzeciej lidze opolsko-śląskiej. Po spadku o szczebel niżej powoli rozkręca się w rozgrywkach czwartej ligi i w ostatniej kolejce rozgromił na wyjeździe OKS Olesno 0:5. Czy więc w tych okolicznościach zespół Jedności jest w stanie sprawić niespodziankę? Przekonamy się już w środowy wieczór. Spotkanie pucharowe rozstrzygać będzie pan Jarosław Krełowski.

Środa 27.08.2014 godz. 17:30

LKS Jedność Rozmierka – LZS Piotrówka