Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-08-29 15:53

Ligowe mecze drużyn Jedności…

Po emocjach pucharowych pora wrócić do ligowej rzeczywistości. Przed seniorami Jedności druga kolejka w klasie A, natomiast juniorzy w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki.

W niedzielny poranek juniorzy Jedności udadzą się w jeden z dalszych wyjazdów jaki czeka ich w nadchodzącym sezonie, a mianowicie do Byczyny. Ich rywalem w inauguracyjnej kolejce będzie tamtejszy zespół Hetmana. Gospodarze niedzielnego spotkania to tegoroczny beniaminek rozgrywek pierwszoligowych. Pierwszy gwizdek pana Arkadiusza Zadwornego punktualnie o godzinie 11:00.

Również seniorów rozmiereckiego klubu czeka pojedynek ligowy z beniaminkiem klasy A. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita zespół rezerw Odry Opole. Piłkarze Odry II Groszmalu to podobnie jak nasz zespół zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym. Również podobnie jak zespół Jedności awansowali do drugiej rundy rozgrywek pucharowych na szczeblu wojewódzkim, jednak z tą różnicą, że uczynili to bez gry, bowiem ich rywal wycofał się z rywalizacji. Niedzielni goście w pierwszej ligowej kolejce pokonali w derbowym spotkaniu zespół Rodła Opole 2:1. Arbitrem głównym niedzielnego spotkania w Rozmierce będzie pan Łukasz Ślusarek.

Piłkarski plan weekendu:

Juniorzy – Niedziela 31.08.2014 godz. 11:00

LKS Hetman Byczyna – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 8:30 na stadionie – wyjazd autokarem)

Seniorzy – Niedziela 31.08.2014 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – OKS Odra II Groszmal Opole