Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-09-05 12:20

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejny weekend z piłką i emocje związane z występami drużyn Jedności. Seniorzy i juniorzy naszego klubu rozegrają kolejne mecze ligowe, natomiast młodzicy zagrają ostatni mecz kontrolny w ramach przygotowań do ligowych zmagań.

Po wyjazdowej inauguracji rozgrywek juniorzy Jedności tym razem zaprezentują się rozmiereckiej publiczności. W niedzielne przedpołudnie na stadionie przy ulicy Szkolnej rozegrają spotkanie drugiej kolejki z zespołem Stali Zawadzkie. Piłkarze Stali w pierwszej kolejce zremisowali z drużyną Piotrówki 2:2. Niedzielne spotkanie derbowe w Rozmierce poprowadzi pan Marcin Winiarz.

Przed seniorami Jedności spotkanie wyjazdowe. W niedzielne popołudnie wybiorą się do Luboszyc na spotkanie trzeciej kolejki z tamtejszym Ecokomem. Piłkarze z Luboszyc bo inauguracyjnej porażce 0:5 z Górażdżami szybko się pozbierali i przed tygodniem wygrali na wyjeździe z Rodłem Opole 1:2. Arbitrem głównym niedzielnego meczu w Luboszycach będzie pan Paweł Nakonieczny.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 07.09.2014 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – SSKS Stal Zawadzkie

Seniorzy – Niedziela 07.09.2014 godz. 16:30

GZ LZS Ecokom Luboszyce – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 14:45 na stadionie – wyjazd autokarem)

Młodzicy – Poniedziałek 08.09.2014 godz. 16:30

LKS Jedność Rozmierka – LKS Błękitni Rozmierz