Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-09-12 19:26

Piłkarskie emocje…

Po udanej rywalizacji pucharowej i uzasadnionej euforii, trzeba powoli wracać na ziemię, bo przed nami kolejne ważne mecze ligowe. W najbliższy poniedziałek rozgrywki nowego sezonu zainaugurują młodzicy Jedności. Natomiast przed seniorami i juniorami kolejne już spotkania ligowe. Zapraszamy na mecze wszystkich drużyn Jedności i prosimy o wsparcie naszych piłkarzy kulturalnym dopingiem.

Młodzicy Jedności rundę jesienną rozpoczną od spotkania wyjazdowego. W poniedziałkowe popołudnie wybiorą się do Spóroka na mecz z tamtejszym zespołem Zielonych. Młodzicy Zielonych to solidna ekipa z którą nasz zespół zanotował dwie porażki w poprzednim sezonie oraz uległ im na Turnieju im. „Bena” Długosza. Jaki będzie finał kolejnej rywalizacji pomiędzy tymi zespołami przekonamy się już w poniedziałkowy wieczór. Spotkanie pierwszej kolejki w lidze młodzików poprowadzi pan Grzegorz Orzeł.

Przed rozmiereckimi juniorami kolejny daleki wyjazd. Tym razem wybiorą się oni na mecz do Starościna. Gospodarze niedzielnego spotkania mają na swoim koncie wygraną z LZS-em Radawie oraz porażkę z Hetmanem Byczyna, co daje im siódmą pozycję w tabeli. Spotkanie trzeciej kolejki w Starościnie rozstrzygać będzie pan Sławomir Bryś.

W niedzielne popołudnie rozmiereckiej publiczności zaprezentują się seniorzy Jedności. W ramach czwartej kolejki w klasie A podejmować oni będą zespół Górażdży. Goście niedzielnego spotkania po piorunującej inauguracji kiedy to wygrali w Luboszycach aż 0:5, nieco spuścili z tonu i zanotowali remis z rezerwami Piomaru oraz domową porażkę z Rodłem Opole 1:2. Po trzech kolejkach zajmują piątą pozycję w ligowej stawce. Jako, że zespół Górażdży to solidna ekipa i mecze z nią nigdy do łatwych nie należały, w niedzielne popołudnie na stadionie przy ulicy Szkolnej zapowiada się ciekawe widowisko. Spotkanie poprowadzi trójka arbitrów pod przewodnictwem pana Michała Mazurka.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 14.09.2014 godz. 11:00

LZS Starościn – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 8:15 na stadionie – wyjazd autokarem)

Seniorzy – Niedziela 14.09.2014 godz. 16:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Górażdże

Młodzicy – Poniedziałek 15.09.2014 godz. 17:00

LKS Zieloni Spórok – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 15:30 na stadionie – wyjazd samochodami)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!