Juniorzy gromią rywala!!!

• autor: dzsiara, 2014-09-21 20:25

LKS Jedność Rozmierka 9:0(4:0) LKS Sokół Bierdzany

W rozegranym dzisiaj meczu IV kolejki juniorzy Jedności rozgromili zespół Sokoła Bierdzany 9:0. Na listę strzelców wpisali się: 3x Jacek Mnich, 2x Filip Małek, 2x Damian Kroker, Adam Ploch, Dawid Mnich.

W niedzielne przedpołudnie na rozmierecki stadion zawitała ekipa Sokoła Bierdzany, aby z juniorami Jedności rozegrać spotkanie czwartej kolejki w pierwszej lidze. Goście przybyli na to spotkanie w okrojonym, bo zaledwie dziewięcioosobowym składzie. Od pierwszych minut gry na murawie uwidoczniła się zdecydowana przewaga gospodarzy, jednak przez początkowe 25 minut było to przysłowiowe bicie głową w mur. Mimo stwarzanych dogodnych sytuacji piłkarze Jedności nie potrafili skierować futbolówki do bramki Sokoła. Niemoc strzelecką gospodarzy przerwał w 26 minucie Damian Kroker, wykorzystując dogranie Mateusza Gatnera. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Sześć minut później z lewego skrzydła dośrodkował Marcel Ploch, a Jacek Mnich z bliskiej odległości podwyższył na 2:0. Kolejne dwie bramki to doskonale wykonane stałe fragmenty gry w postaci rzutów rożnych. Najpierw Adam Ploch zamienił na bramkę dośrodkowanie Mateusza Gatnera, a trzy minuty później Jacek Mnich zdobył swoją drugą bramkę wykorzystując dośrodkowanie z rogu Marcela Plocha.

Początek drugiej odsłony to przysłowiowe „pięć minut” Filipa Małka, który dwa razy wpisał się na listę strzelców. W 61 minucie swojego premierowego gola w juniorach zdobył Dawid Mnich, który wykorzystał znakomite dogranie swojego brata Jacka. Dwie minuty później swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Kroker, a kanonadę Jedności zakończył w 65 minucie Jacek Mnich, kompletując hattricka. W ostatnich dwudziestu minutach kilka razy zakotłowało się również pod bramką Jedności, jednak rozmierecka defensywa wychodziła z opresji obronną ręką i nie pozwoliła przyjezdnym na zdobycie honorowej bramki. Na dwie minuty przed końcem miejscowi mieli szansę na podwyższenie wyniku, jednak golkiper Sokoła wyczuł intencje Mateusza Gatnera wykonującego rzut karny.

1:0 Damian Kroker 26’
                                     2:0 Jacek Mnich 32’
                                     3:0 Adam Ploch 40’
                                     4:0 Jacek Mnich 43’