Piąta rocznica powstania klubowego portalu!

• autor: dzsiara, 2014-09-24 22:32

Czas leci, a my wciąż z Wami :)

Już od pięciu lat jesteśmy z Wami, bowiem właśnie 24 września 2009 roku została założona oficjalna strona internetowa Jedności Rozmierka. Od tego czasu pod adresem www.jednoscrozmierka.futbolowo.pl możecie śledzić bieżące sprawy klubowe. To właśnie dla Was: działaczy, zawodników, a zwłaszcza kibiców przygotowujemy informacje z życia Jedności.

Na naszej stronie znaleźć można bieżące wyniki i aktualne tabele lig w których występują zespoły Jedności. Z każdego spotkania publikowane są krótkie relacje i protokoły meczowe oraz w miarę możliwości fotorelacje. Na naszej stronie znaleźć można szczegółowe statystyki zawodników z drużyn seniorów i juniorów. Publikowane są również krótkie zapowiedzi kolejek ligowych.

W ciągu minionych pięciu lat stronę odwiedzano ponad 900 tys. razy, a średnia ilość odwiedzin dziennie oscyluje wokół 500. Jak pokazują statystyki nasza strona jest odwiedzana z wielu krajów, a na mapie nie brakuje również odwiedzin z krajów bardziej egzotycznych. Można z tego wnioskować, że kibiców mamy w różnych zakątkach świata oraz że nasi fani zaglądają do nas również podczas urlopów.

Podczas tych pięciu lat mieliśmy różne okresy. Były spektakularne wzloty, ale pojawiały się również upadki i chwile zwątpienia. Na szczęście tych ostatnich było niewiele i nie chcemy o nich pamiętać. Z perspektywy czasu można śmiało powiedzieć, że powstanie strony klubowej było strzałem w dziesiątkę i był to milowy krok w kwestii kształtowania wizerunku medialnego Jedności Rozmierka.

My jako administracja postaramy się w dalszym ciągu kontynuować rozpoczęte dzieło. Jednocześnie zapraszamy do współpracy z nami. Czekamy na Wasze sugestie co do dalszego funkcjonowania portalu. Liczymy na Wasze opinie co Wam się podoba, a co należałoby poprawić lub zmienić. Mamy również nadzieję, że w dalszym ciągu z przyjemności będziecie zaglądać na nasza stronę.

Zapraszamy do częstych odwiedzin portalu jednoscrozmierka.futbolowo.pl!!!

Pozdrawiamy!

Administracja strony