ogółem: 4 019 141

Hattrick z dokładką Łukasza Hermasza pogrążyły Piomar!!!

• autor: dzsiara, 2014-09-28 20:58

LZS GKS Piomar II Tarnów-Przywory 1:5(0:1) LKS Jedność Rozmierka

W rozegranym dzisiaj meczu szóstej kolejki seniorzy Jedności pokonali w Tarnowie Opolskim zespół rezerw Piomaru 1:5. Cztery bramki dla Jedności zdobył Łukasz Hermasz, a jedną dołożył Michał Hałek.

Na spotkanie szóstej kolejki klasy A seniorzy Jedności udali się do Tarnowa Opolskiego, gdzie swoje mecze rozgrywa zespół rezerw Piomaru. Spotkanie od pierwszych minut toczone pod dyktando przyjezdnych, którzy lepiej radzili sobie w środku pola i częściej zagrażali bramce Piomaru. Mimo kilku doskonałych okazji ze strony Jedności, wynik spotkania się nie zmieniał. Niemoc strzelecka gości została przełamana w 43 minucie, kiedy to Łukasz Hermasz zamienił na bramkę dośrodkowanie z rzutu rożnego Dominika Goczoła i otworzył wynik spotkania. Miejscowi w pierwszej odsłonie praktycznie tylko dwa razy zagrozili rozmiereckiej bramce, jednak bez spodziewanego efektu.

Druga odsłona rozpoczęła się po myśli piłkarzy Jedności, bowiem już trzy minuty po wznowieniu Michał Hałek pokonał golkipera Piomaru, dobijając odbity przez niego strzał Łukasza Hermasza. Chwilę później przyjezdni grali już w przewadze jednego zawodnika, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy. W 57 minucie przyjezdni podwyższyli prowadzenie. Patryk Kokot zagrał na prawą stronę do Michała Kopy, ten pociągnął pod linię końcową i dograł pod bramkę do Łukasza Hermasza, który „piętką” skierował futbolówkę do siatki. Trzybramkowe prowadzenie i gra w liczebnej przewadze uśpiły nieco poczynania piłkarzy Jedności i coraz częściej do głosu dochodzili miejscowi. Ich starania przyniosły bramkowy efekt w 70 minucie. Jednak już dwie minuty później rozmierecki zespół ostudził zapał gospodarzy. Grzegorz Sapa zagrał na lewą stronę do Łukasza Hermasz, a ten technicznym lobem z ostrego kąta pokonał golkipera Piomaru. Wynik spotkania ustalił, na minutę przed końcem podstawowego czasu gry, Łukasz Hermasz, kierując do siatki piłkę odbitą przez bramkarza po uderzeniu z dystansu Dominika Goczoła.

0:1 Łukasz Hermasz 43’
                                     0:2 Michał Hałek 48’
                                     0:3 Łukasz Hermasz 57’

1:3 Daniel Stupak 70’
                                     1:4 Łukasz Hermasz 72’
                                     1:5 Łukasz Hermasz 89’

Piomar II Tarnów-Przywory: Dominik Zugaj – Janusz Konieczny, Rafał Jagiela, Grzegorz Wyrwich, Krzysztof Malik, Adam Matuszek, Piotr Batóg, Przemysław Suchodolski, Damian Malik, Tomasz Drapacz, Zbigniew Kalinowski(65’ Daniel Stupak)

Jedność Rozmierka: Łukasz Łazarek – Grzegorz Sapa, Wojciech Wachtl, Kamil Piontek, Bartłomiej Wojdak(78’ Rafał Rudol), Tomasz Skrzypczyk(25’ Michał Hałek), Patryk Kokot, Dominik Goczoł, Michał Kopa(70’ Krzysztof Domerecki), Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Żółte kartki: Rafał Jagiela, Grzegorz Wyrwich oraz Wojciech Wachtl

Czerwona kartka: Rafał Jagiela 50’(za drugą żółtą)

Sędziowali: Główny – Łukasz Ślusarek; Asystenci – Tomasz Okaj i Jan Pukajło(KS OZPN)