Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-10-16 21:02

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejne mecze ligowe rozmiereckich drużyn. Seniorzy i juniorzy zaprezentują się przed własną publiczności, natomiast młodzicy już w sobotę udadzą się na mecz wyjazdowy. Zachęcamy do wspierania naszych zespołów kulturalnym dopingiem.

Młodzicy Jedności swoje najbliższe spotkanie rozegrają już w sobotnie przedpołudnie, kiedy to wybiorą się do Zimnej Wódki. Gospodarze mają na swoim koncie trzy punkty, jednak najgorszy bilans bramek sprawia, że zajmują ostatnią pozycję w ligowej stawce. Jedyne punkty dała im skromna wygrana z Błękitnymi Rozmierz 1:0. Sobotnie spotkanie szóstej kolejki w Zimnej Wódce poprowadzi pan Michał Wolnik.

W najbliższą niedzielę juniorzy Jedności będą podejmować zespół Orła Źlinice, a spotkanie rozpocznie się już o godzinie 10:00. Piłkarze Orła z 12 punktami zajmują czwartą pozycję w tabeli. W dotychczasowych meczach zanotowali trzy wygrane, trzy remisy i tylko jedną porażkę. Ostatnie mecze zespołu ze Źlinic to seria trzech zwycięstw z rzędu, kolejno ze: Stalą Zawadzkie, Sokołem Bierdzany i LZS-em Kup. Niedzielny mecz na rozmiereckim stadionie rozstrzygać będzie pan Damian Buszka.

Przed seniorami rozmiereckiego klubu spotkanie dziewiątej kolejki w klasie A. Na stadion przy Szkolnej zawita zespół rezerw czwartoligowego Orła Źlinice. Goście niedzielnej potyczki plasują się na 9 pozycji w tabeli, a ich dorobek to 9 punktów. W ostatnich meczach musieli uznać wyższość KS-u Górażdże i Rodła Opole, przegrywając obydwa spotkania 0:2. Pierwszy gwizdek arbitra, pana Wojciecha Korzekwy punktualnie o godzinie 15:00.

Piłkarski plan weekendu:

Młodzicy – Sobota 18.10.2014 godz. 11:00

LZS Zimna Wódka – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 9:45 na stadionie – wyjazd samochodami)

Juniorzy – Niedziela 19.10.2014 godz. 10:00

LKS Jedność Rozmierka – ULKS Orzeł Źlinice