Seniorzy gromią zdziesiątkowane rezerwy Piasta!!!

• autor: dzsiara, 2014-10-26 18:41

SKS Piast II Strzelce Opolskie 1:13(0:5) LKS Jedność Rozmierka

W rozegranym dzisiaj meczu derbowym w ramach X kolejki klasy A seniorzy rozgromili w Strzelcach Opolskich zdziesiątkowany zespół rezerw Piasta 1:13. Dla rozmiereckiej drużyny bramki zdobyli: 4x Łukasz Hermasz, 3x Patryk Kokot, Dominik Goczoł, Kamil Piontek, Wojciech Wachtl, Sebastian Wojdak, Krzysztof Domerecki oraz zawodnik Piasta po trafieniu samobójczym.

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Strzelec Opolskich na spotkanie X kolejki z rezerwami Piasta. Derby gminy Strzelce Opolskie, które miały być piłkarską ucztą dla kibiców, stały się karykaturą futbolowego widowiska. Gospodarze rozpoczęli spotkanie w dziewięcioosobowym składzie, aby po kilku minutach kontynuować zawody w składzie dziesięcioosobowym. Pod koniec pierwszej połowy kontuzji doznał jeden z graczy Piasta i zespół ten ponownie grał w dziewięciu. Ostatnie dziesięć minut meczu strzelecki zespół rozgrywał w ośmiu, bowiem jeden z zawodników wystąpił poprzedniego dnia w meczu pierwszego zespołu i aby nie przekroczyć obowiązującego go jako juniora limitu czasu, musiał wcześniej opuścić plac gry. Spotkanie było „meczem” do jednej bramki, a piłkarze Jedności skutecznością w tym dniu nie grzeszyli. Gospodarze honorową bramkę zdobyli po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym. Mimo, że jesteśmy zadowoleni z kolejnego zwycięstwa i kompletu punktów naszego zespołu, życzylibyśmy sobie i wszystkim kibicom, aby jak najrzadziej musieli być świadkami tego typu „widowisk piłkarskich”.

Protokół meczowy:

0:1 Łukasz Hermasz 1’
                              0:2 Dominik Goczoł 33’
                              0:3 Łukasz Hermasz 36’
                              0:4 Łukasz Hermasz 41’
                              0:5 Patryk Kokot 44’
                              0:6 Tomasz Janocha 47’(samobójcza)
                              0:7 Kamil Piontek 55’
                              0:8 Wojciech Wachtl 61’(karny)
                              0:9 Patryk Kokot 62’
                              0:10 Patryk Kokot 64’
                              0:11 Łukasz Hermasz 71’