Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2014-10-31 20:07

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejny weekend. Tym razem mecz ligowy rozegrają tylko młodzicy, natomiast seniorzy i juniorzy wykorzystując przerwę w rozgrywkach rozegrają między sobą wewnętrzną grę kontrolną.

Przed młodymi adeptami piłkarstwa z Rozmierki spotkanie wyjazdowe. W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności wybiorą się do Ozimka na mecz ósmej kolejki. Piłkarze Małejpanwii mają na swoim koncie dziesięć punktów i zajmują 5 pozycję w tabeli. Po wysokich zwycięstwach na początku sezonu, w ostatnich trzech meczach zdobyli tylko jeden punkt remisując z Izbickiem, a pozostałe dwa spotkania przegrywając walkowerami. Pierwszy gwizdek pana Dariusza Grzebienia punktualnie o godzinie 15:00.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Niedziela 02.11.2014 godz. 10:30

Jedność Rozmierka(seniorzy) – Jedność Rozmierka(juniorzy)

wewnętrzna gra kontrolna

Młodzicy – Poniedziałek 03.11.2014 godz. 15:00

KS Małapanew Ozimek – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 13:30 na stadionie – wyjazd samochodami)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!