ogółem: 4 019 425

Młodzicy nie sprostali rywalom!

• autor: dzsiara, 2014-11-03 17:47

KS Małapanew Ozimek 6:2(0:0) LKS Jedność Rozmierka

W rozegranym dzisiaj meczu ósmej kolejki młodzicy Jedności ulegli w Ozimku zespołowi Małejpanwii 6:2. Dla rozmiereckiej drużyny dwie bramki zdobył Jakub Kałka.

W poniedziałkowe popołudnie kolejne spotkanie rozegrali młodzicy Jedności. Udali się oni do Ozimka na mecz ósmej kolejki z zespołem Małejpanwii. Po sześćdziesięciu minutach gry lepsi okazali się wyżej notowani gospodarze, choć śmiało można stwierdzić, że wynik 6:2 jest nieco za wysoki. Pierwsza połowa spotkania to raczej przewaga miejscowych, którzy częściej zagrażali rozmiereckiej bramce, jednak piłkarze Jedności bronili się umiejętnie i z dużą dozą szczęścia, sami przy tym wyprowadzając od czasu do czasu groźne kontry. W tej odsłonie gry żadnemu z zespołów nie udało się pokonać bramkarza rywali. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już cztery minuty po wznowieniu objęli prowadzenie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i główce swojego napastnika. W 38 minucie skuteczną akcję przeprowadziło osieckie trio Jedności. Piłkę wywalczył Mateusz Gregarek, zagrał do Patryka Kałki, ten obsłużył dobrym dograniem swojego brata Jakuba, który doprowadził do wyrównania. Rozmiereccy piłkarze poszli za ciosem i minutę później już prowadzili, a w rolach głównych ponownie wystąpiła wspomniana wyżej trójka. Niestety z prowadzenia piłkarze Jedności cieszyli się niespełna pięć minut. Po tym okresie do zdecydowanych ataków przystąpili miejscowi i w cztery minuty zdołali odwrócić niekorzystny rezultat, zdobywając trzy bramki. W ostatnich dziesięciu minutach dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie zwyciężyli 6:2.

1:0 Małapanew 34’
                                                       1:1 Jakub Kałka 38’
                                                       1:2 Jakub Kałka 39’
                                                       2:2 Małapanew 43’
                                                       3:2 Małapanew 45’
                                                       4:2 Małapanew 46’
                                                       5:2 Małapanew 51’
                                                       6:2 Małapanew 54’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Urbańczyk(Damian Mnich) – Franciszek Glik, Emanuel Jureczko, Mateusz Błyszcz, Dawid Glinka, Maciej Włodarczyk, Patryk Kałka, Mateusz Gregarek, Jakub Kałka, Paweł Sowa, Marcin Blaut, Grzegorz Piontek, Jakub Wróbel, Mateusz Kalka, Bartłomiej Kupka, Tomasz Piontek, Bartłomiej Jendryka