Remis seniorów z wiceliderem!!!

• autor: dzsiara, 2014-11-16 17:20

GZ LZS Rudatom Kępa 0:0 LKS Jedność Rozmierka

W rozegranym dzisiaj meczu XII kolejki klasy A seniorzy Jedności bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z zespołem Rudatomu Kępa.

W minioną niedzielę seniorzy Jedności rozegrali spotkanie XII kolejki. Wybrali się do Kępy na mecz z wiceliderem, tamtejszym zespołem Rudatomu. Spotkanie bardzo zacięte, prowadzone w niezłym tempie, które jak to się mówi w piłkarskim żargonie „było meczem do pierwszej bramki”, czyli kto pierwszy zdobędzie gola zgarnie pełną pulę. Ostatecznie kibice w Kępie nie doczekali się bramek i obydwa zespoły musiały się zadowolić podziałem punktów. Z takiego obrotu sprawy zdecydowanie bardziej powinni być zadowoleni gospodarze, bo choć obydwie drużyny miały swoje sytuacje, to zespół przyjezdnych stworzył sobie tych okazji zdecydowanie więcej. W rozmiereckim zespole zabrakło wykończenia stwarzanych sytuacji i zaporą nie do przejścia dla piłkarzy Jedności był w tym meczu golkiper Kępy. Mimo zdobycia tylko jednego punktu w tym spotkaniu, naszych piłkarzy trzeba pochwalić. W meczu z wymagającym rywalem zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i pokazali ładny dla oka i dojrzały futbol. Co prawda zabrakło tego najważniejszego w piłce, czyli bramek, dlatego będzie nad czym pracować na kolejnych treningach i w zimowym okresie przygotowawczym.

Protokół meczowy:

Rudatom Kępa: Michał Hudzik – Marcin Bieniek, Tomasz Lisiński, Dawid Kupilas, Marcin Miga(46’ Adam Chorążeczewski), Patryk Stasiak(46’ Tomasz Leja), Wojciech Brodowski, Andrzej Dydzik, Sebastian Jaromin(80’ Kamil Szwed), Tomasz Roemer, Michał Cwalina(68’ Włodzimierz Chudzicki)

Jedność Rozmierka: Łukasz Łazarek – Grzegorz Sapa, Wojciech Wachtl, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Dominik Goczoł, Michał Kopa, Sebastian Wojdak, Patryk Kokot, Paweł Jasiński(81’ Krzysztof Domerecki), Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Mateusz Wojs, Kamil Piontek, Bartłomiej Wojdak, Rafał Rudol, Tomasz Skrzypczyk

Żółte kartki: Dawid Kupilas, Tomasz Lisiński oraz Sebastian Wojdak, Michał Kopa

Sędziowali: Główny – Radosław Nowak; Asystenci – Marcin Biegun i Łukasz Pytlik(KS OZPN)