Młodzicy i orlicy Jedności zagrają w turniejach halowych!

• autor: dzsiara, 2014-12-04 19:02

W najbliższy weekend zarówno młodzicy jak i orlicy zaprezentują swoje umiejętności na parkiecie. Obydwa najmłodsze zespoły Jedności wezmą udział w turniejach halowych.

W sobotę młodzicy udadzą się na turniej do Kolonowskiego. W tamtejszej hali sportowej coroczny Turniej Mikołajkowy organizują Zieloni Spórok i podobnie jak przed rokiem zaproszona na niego została drużyna Jedności. W turnieju weźmie udział sześć zespołów, a zmagania na parkiecie rozpoczną się o godzinie 9:00. Zbiórkę naszych zawodników zaplanowano na godzinę 8:00 na rozmiereckim stadionie.

W niedzielę natomiast w turnieju halowym w Strzelcach Opolskich wezmą udział orlicy Jedności. O godzinie 9:00 w hali sportowej przy ulicy Krakowskiej(LO) rozpocznie się drugi turniej w ramach projektu „Bawi nas piłka”. Przypomnijmy, że projekt ten jest realizowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej we współpracy z powiatami. Zbiórka naszych zawodników zaplanowana jest również na godzinę 8:00 na stadionie w Rozmierce.

Naszym młodym piłkarzom życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy do wspierania ich gorącym dopingiem.