Przegrana seniorów w trzecim sparingu!

• autor: dzsiara, 2015-02-15 21:04

LKS Jedność Rozmierka 1:4(1:1) LZS Stal Osowiec

W niedzielne przedpołudnie seniorzy Jedności rozegrali trzecie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem na stadion przy ulicy Szkolnej w Rozmierce zawitał lider II grupy opolskie klasy A – Stal Osowiec. Sparing ten nie należał do najlepszych w wykonaniu rozmiereckiej drużyny i zwłaszcza jego druga połowa pokazała, że czeka nas jeszcze sporo pracy przed zbliżającą się rundą rewanżową.

Spotkanie rozpoczęło się od w miarę wyrównanej gry, z której nieco więcej wydawali się mieć gospodarze. Jednak to przyjezdni pierwsi zdobyli bramkę, wykorzystując błąd rozmiereckiej defensywy przy rzucie wolnym. Siedem minut później do wyrównania doprowadził Michał Hałek, skutecznie zwodząc defensorów Stali. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej odsłonie zdecydowanie lepsi i co najważniejsze skuteczniejsi okazali się rywale. W ciągu dwudziestu minut udało im się trzy razy przechytrzyć defensywę Jedności i to oni pewnie wygrali ten sparing.

0:1 Stal 15’
                                               1:1 Michał Hałek 22’
                                               1:2 Stal 52’
                                               1:3 Stal 60’