Porażka seniorów w sparingu!

• autor: dzsiara, 2015-02-28 21:42

LKS Jedność Rozmierka 0:1(0:1) LKS Naprzód Jemielnica

W sobotnie popołudnie kolejny mecz kontrolny rozegrali seniorzy Jedności. Tym razem na stadion przy ulicy Szkolnej zawitał przedstawiciel klasy okręgowej, zespół Naprzodu Jemielnica. Mecz ten nie był najlepszy w wykonaniu rozmiereckich piłkarzy i zwłaszcza jego pierwsza połowa pozostawiała wiele do życzenie. W pierwszych 45 minutach to goście byli stroną przeważającą i bardziej aktywną. Stworzyli kilka doskonałych sytuacji, jednak na szczęście, brakowało z ich strony wykończenia, dlatego też do przerwy rozmierecki zespół przegrywał zaledwie 0:1. Piłkarze Naprzodu bramkę zdobyli po rzucie rożnym, wykorzystując brak zdecydowania w szeregach Jedności. W tej części gry rozmiereccy piłkarze praktycznie tylko raz zagrozili bramce Jemielnicy. Po zmianie stron obraz gry nieco się zmienił na korzyść gospodarzy. To oni częściej utrzymywali się przy piłce i kilka razy poważnie postraszyli jemielnicką defensywę, jednak bramki nie zdobyli. Goście dwa razy byli bliscy podwyższenie prowadzenia, jednak skuteczne wykończanie stworzonych sytuacji nie było tego dnia ich atutem.

0:1 Naprzód 13’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs(Tomasz Michałków) – Piotr Wawrzyniak, Wojciech Wachtl, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Dominik Goczoł, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk, Sebastian Wojdak, Michał Kopa, Patryk Kokot oraz Bartosz Berlak, Rafał Rudol, Mateusz Gatner, Jacek Mnich, Martin Długosz