Seniorzy na remis w ostatnim sparingu!

• autor: dzsiara, 2015-03-07 22:12

LKS Jedność Rozmierka 2:2(1:1) LZS Naprzód Ujazd-Niezdrowice

W rozegranym dzisiaj ostatnim meczu kontrolnym seniorzy Jedności zremisowali 2:2 z Naprzodem Ujazd-Niezdrowice. Bramki dla rozmiereckiej drużyny zdobyli: Tomasz Skrzypczyk i Patryk Kokot.

W sobotnie popołudnie ostatni mecz kontrolny przed rundą rewanżową rozegrali seniorzy Jedności. Na stadion do Rozmierki zawitał przedstawiciel klasy okręgowej, zespół Naprzodu Ujazd-Niezdrowice. Pierwsza połowa tego spotkania toczona pod dyktando przyjezdnych, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej gościli pod rozmierecką bramką. Mimo, że to goście mieli więcej z gry, w 19 minucie prowadzenie objęli miejscowi. Dalekie dośrodkowanie w pole karne Naprzodu, tam o górną piłkę z golkiperem gości powalczył Damian Kroker, zgrał futbolówkę do Tomasza Skrzypczyka, który pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Obraz gry się nie zmienił i w dalszym ciągu bardziej widoczni byli piłkarze Naprzodu. Ich starania przyniosły wymierny efekt w 27 minucie, kiedy to udało im się skutecznie rozmontować rozmierecką defensywę. Po zmianie stron gra gospodarzy uległa znacznej poprawie i to oni zaczęli nadawać ton wydarzeniom na murawie. Osiem minut po przerwie ponownie wyszli na prowadzenie, a golkipera rywali pokonał Patryk Kokot. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji, gospodarzom nie udało się już pokonać bramkarza Naprzodu, a najlepsze do tego okazje(dwie) mieli w doliczonym czasie gry. Mądrze grali też w defensywie i nie pozwalali rywalom na zbyt wiele. Wynik spotkania ustalili przyjezdni w 81 minucie, kiedy to skutecznie egzekwowali rzut karny, podyktowany po wątpliwym faulu obrońcy Jedności na piłkarzu Naprzodu.

1:0 Tomasz Skrzypczyk 19’
                                  1:1 Naprzód 27’
                                  2:1 Patryk Kokot 53’
                                  2:2 Naprzód 81’(karny)