Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-03-13 19:42

Piłkarską wiosnę czas zacząć!

Mimo, że w kalendarzu jeszcze zima, czas rozpocząć piłkarską wiosnę. Na początek czekają nas emocje związane w występem zespołu Jedności w rozgrywkach pucharowych.

Przygotowujący się intensywnie do rundy wiosennej juniorzy Jedności w niedzielne przedpołudnie rozegrają kolejny mecz kontrolny. Na stadion do Rozmierki zawita przedstawiciel Opolskiej Ligi Juniorów, zespół MKS-u Gogolin. Piłkarze z Gogolina po rundzie jesiennej plasują się na szóstym miejscu w ligowej stawce i spotkanie z nimi będzie dla rozmiereckich juniorów cennym doświadczeniem.

Seniorzy Jedności zanim rozpoczną zmagania ligowe będą mieli okazję zaprezentować się w rozgrywkach pucharowych. Pierwszą ich przeszkodą na szczeblu terytorialnym będzie zespół Czarnych Kalinów-Kalinowice. Piłkarze Czarnych na co dzień występują w VII grupie klasy B, gdzie po rundzie jesiennej zajmują piątą pozycję. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze poważnie potraktują rozgrywki pucharowe, bo jak pokazała ich poprzednia edycja może to być naprawdę ciekawa i emocjonująca przygoda. Niedzielne spotkanie pucharowe w Kalinowie poprowadzi pan Jerzy Ochman.

Piłkarski plan weekendu:

Juniorzy – Niedziela 15.03.2015 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – MKS Gogolin

spotkanie kontrolne

Seniorzy – Niedziela 15.03.2015 godz. 14:00

LKS Czarni Kalinów-Kalinowice – LKS Jedność Rozmierka

1/4 Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym

(zbiórka zawodników o godzinie 12:45 na stadionie – wyjazd samochodami)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!