Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-03-19 19:45

Grają drużyny Jedności…

Przed nami kolejny weekend z piłką w wykonaniu drużyn Jedności. W najbliższych dniach w akcji zobaczymy wszystkie cztery zespoły rozmiereckiego klubu.

W piątkowe popołudnie mecz kontrolny rozegrają najmłodsi piłkarze Jedności. Orlicy naszego klubu udadzą się do Ozimka na sparing z zespołem Małejpanwii.

W sobotę na rozmiereckim stadionie w akcji zobaczymy młodzików Jedności. Rozegrają oni dwa mecze kontrolne, a ich sparingpartnerami będą Zimna Wódka i Błękitni Rozmierz.

W niedzielne przedpołudnie ostatni mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrają juniorzy Jedności. Formę naszych młodych piłkarzy, na tydzień przed ligą, sprawdzą juniorzy Zamkowca Toszek.

W niedzielne popołudnie w akcji zobaczymy seniorów rozmiereckiego klubu. Udadzą się oni do Błotnicy Strzeleckiej na kolejny mecz pucharowy. Piłkarze Plonu na co dzień występują w VII grupie klasy B, gdzie po rundzie jesiennej zajmują dziewiątą pozycję. W rozgrywkach pucharowych natomiast dwie poprzednie rundy przeszli nie wychodząc na boisko, bowiem ani Staniszcze Wielkie w pierwszej rundzie, ani rezerwy Piotrówki w drugiej rundzie, nie pojawiły się na boisku w Błotnicy. Czy również w najbliższą niedzielę piłkarze Jedności zgotują swoim kibicom taką nerwówkę jak przed tygodniem? Aby się przekonać zapraszamy na 14:00 na boisko do Błotnicy Strzeleckiej. Niedzielne spotkanie 1/2 terytorialnego Pucharu Polski w Błotnicy poprowadzi pan Marcin Lenart.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Orlicy – Piątek 20.03.2015 godz. 17:00

KS Małapanew Ozimek – LKS Jedność Rozmierka

mecz sparingowy

(zbiórka zawodników o godzinie 16:10 na stadionie – wyjazd samochodami)

Młodzicy – Sobota 21.03.2015 godz. 10:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Zimna Wódka – LKS Błękitni Rozmierz

trójmecz sparingowy

Juniorzy – Niedziela 22.03.2015 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – KS Zamkowiec Toszek

spotkanie kontrolne

Seniorzy – Niedziela 22.03.2015 godz. 14:00