Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-03-26 22:11

Rozgrywki ligowe na start…

Piłkarska wiosna rozpoczyna się na dobre. W nadchodzący weekend rozgrywki ligowe wznawiają wszystkie trzy zespoły Jedności. Dla rozmiereckich kibiców dobre wieści: wszystkie trzy drużyny wystąpią przed własną publicznością. Zapraszamy więc do licznego kibicowania naszym piłkarzom.

W poniedziałkowe popołudnie rundę rewanżową zainaugurują młodzicy Jedności. Na rozmierecki stadion zawita lider tabeli, zespół Zielonych Spórok. Piłkarze Zielonych to jedyny zespół w naszej grupie który nie zaznał jeszcze goryczy porażki, co więcej ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Jesienią w Spóroku gospodarze wygrali 5:3. Poniedziałkowe spotkanie X kolejki w lidze młodzików poprowadzi pan Grzegorz Orzeł.

Juniorów Jedności już w pierwszej wiosennej kolejce czeka spotkanie na szczycie. Na stadion przy ulicy Szkolnej przyjedzie trzeci w ligowej stawce Hetman Byczyna. Piłkarze Hetmana tracą do liderującej Jedności pięć punktów, a na wyjazdach spisują się wyśmienicie. Do tej pory z meczów wyjazdowych tylko z Dobrodzienia wrócili bez punktów, a z pozostałych wyjazdów wracali z kompletem oczek. Jesienią w meczu inaugurującym sezon 2014/2015 Jedność wygrała w Byczynie w najniższym z możliwych rozmiarów 0:1. Niedziele zawody w Rozmierce rozstrzygać będzie pan Michał Bruzda.

Seniorzy Jedności rundę rewanżową zainaugurują już w sobotnie popołudnie meczem na własnym stadionie z Gazownikiem Wawelno. Goście po rundzie jesiennej zajmują piątą pozycję z 19 punktami na koncie i tracą do trzeciej Jedności sześć oczek. Warto zaznaczyć, że w rundzie jesiennej piłkarze z Wawelna lepiej radzili sobie na wyjazdach(13 punktów) niż przed własną publicznością(6 punktów). W jesiennym meczu obydwu zespołów w Wawelnie górą była Jedność, wygrywając 2:4. Spotkanie XIV kolejki jako arbiter główny poprowadzi pan Kamil Zator, a na liniach pomagać mu będą panowie: Bartosz Zator i Tomasz Sławenta.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Seniorzy – Sobota 28.03.2015 godz. 16:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Gazownik Wawelno