Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-04-09 22:36

Drużyny Jedności w akcji…

Po świątecznej przerwie do ligowych rozgrywek wracają wszystkie trzy drużyny Jedności. Tym razem przed własną publicznością wystąpią tylko juniorzy, natomiast młodzicy i seniorzy zagrają na wyjazdach. Zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o wsparcie naszych piłkarzy kulturalnym dopingiem.

Młodzicy Jedności swoje spotkanie rozegrają już w sobotę. W ramach XI kolejki wybiorą się do Zawadzkiego na mecz z tamtejszą Stalą. Młodzi piłkarze Stali z dorobkiem 21 punktów zajmują trzecią pozycję w ligowej stawce. Na inaugurację rundy wiosennej pokonali w Rozmierzy Błękitnych 1:3. W jesiennym spotkaniu obydwu zespołów w Rozmierce górą była Stal wygrywając 2:5. Sobotnie zawody w Zawadzkiem poprowadzi pan Marcin Winiarz.

W niedzielne przedpołudnie spotkanie XIV kolejki rozegrają juniorzy Jedności. Na stadion przy ulicy Szkolnej zawita zespół ze Starościna. Goście zajmują ósmą pozycję w tabeli, a ich dorobek to 18 punktów. W dwóch wiosennych kolejkach zgromadzili jeden punkt, notując porażkę w Radawiu i remis u siebie z Hetmanem Byczyna. Jesienią w Starościnie padł remis 1:1 i warto zaznaczyć, że było to jedno z najtrudniejszych dla Jedności spotkań w pierwszej rundzie. Spotkanie w Rozmierce rozstrzygać będzie pan Michał Wolnik.

Przed seniorami niezwykle trudne i ważne spotkanie wyjazdowe. W niedzielne popołudnie udadzą się do Opola-Groszowic na mecz z rezerwami Odry. Piłkarze rezerw trzecioligowca to zdecydowany lider tabeli, z przewagą 9 punktów nad zespołem Jedności. Opolscy futboliści nie zaznali do tej pory goryczy porażki, a jedyne punkty jaki stracili to remis z Górażdżami w ostatniej jesiennej kolejce. Rundę wiosenną rozpoczęli oni od wyjazdowej wygranej z Rodłem Opole 0:2. W pierwszym spotkaniu obydwu zespołów jesienią w Rozmierce lepsi byli piłkarze Odry wygrywając 3:5. Niedzielne spotkanie na szczycie V grupy klasy A jako arbiter główny poprowadzi pan Marek Kantor, a na liniach pomagać mu będą panowie Przemysław Dudek i Łukasz Chowaniec.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Młodzicy – Sobota 11.04.2015 godz. 14:00

SSKS Stal Zawadzkie – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 12:30 na stadionie – wyjazd busem)

Juniorzy – Niedziela 12.04.2015 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Starościn

Seniorzy – Niedziela 12.04.2015 godz. 16:00

OKS Odra II Groszmal Opole – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 14:15 na stadionie – wyjazd autokarem)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!