Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-05-08 21:35

Piłkarskie emocje na rozmiereckim stadionie…

W najbliższych dniach kibiców Jedności czeka spora dawka piłkarskich emocji. Tym razem wszystkie trzy zespoły rozegrają swoje ligowe mecze na stadionie przy ulicy Szkolnej. Zapraszamy wszystkich kibiców prosząc o wsparcie naszych piłkarzy kulturalnym dopingiem.

Młodzicy naszego klubu w poniedziałek podejmować będą ostatni w tabeli zespół Zimnej Wódki. Goście zgromadzili na swoim koncie sześć punktów, a ich bilans bramkowy to 21-115, czyli 94 bramki na minusie. Wiosną piłkarze Zimnej Wódki nie zdobyli jeszcze punktów, a w ostatnich spotkaniach musieli uznać wyższość Błękitnych Rozmierz i Zielonych Spórok. Spotkanie XV kolejki w lidze młodzików poprowadzi pan Michał Wolnik.

Przed juniorami Jedności niezwykle trudne i ważne spotkanie. Na rozmierecki stadion zawita trzeci w ligowej stawce TOR Dobrzeń Wielki. Piłkarze TOR-u maja na swoim koncie 34 punkty i ostatnio są w dobrej formie. Seria czterech wygranych z rzędu i to z solidnymi zespołami(pomijając walkower z Komprachcicami), bo do takich należą Radawie, Hetman i Starościn, powinna budzić szacunek naszych piłkarzy. Szacunek ale nie strach, bo choć nasi juniorzy od miesiąca nie wygrali na boisku, to przecież ta kiepska seria nie może trwać w nieskończoność. Musi wreszcie przyjść przełamanie, a kiedy jak nie właśnie w takim meczu. Mecz XVIII kolejki w Rozmierce rozstrzygać będzie pan Szymon Mendla.

Seniorzy Jedności w ramach XIX kolejki gościć będą u siebie zespół rezerw Piomaru Tarnów-Przywory. Piłkarze Piomaru z dorobkiem 14 punktów plasują się na 11 pozycji w tabeli. Po udanej inauguracji rundy wiosennej i dwóch zwycięstwach(Górażdże i Żyrowa) w kolejnych dwóch meczach musieli uznać wyższość Rodła Opole i Rudatomu Kępa. Piłkarze Jedności będą chcieli zapewne zatrzeć niekorzystne wrażenie po meczu sprzed tygodnia i pokazać swoim kibicom, że w piłkę grać potrafią. Arbitrem głównym niedzielnego spotkania będzie pan Łukasz Kuczer, a na liniach asystować mu będą panowie Dariusz Kuczer i Józef Turyński.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 10.05.2015 godz. 11:00

LKS Jedność Rozmierka – SKF TOR Dobrzeń Wielki