Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-05-15 20:28

Drużyny Jedności na wyjazdach…

Przed nami kolejne mecze rozmiereckich drużyn. Tym razem wszystkie nasze zespoły wystąpią na wyjazdach, jednak zachęcamy kibiców do wybrania się na mecze, bowiem seniorzy i młodzicy grają niedaleko, a na mecz juniorów można wybrać się autokarem z zawodnikami. Zapraszamy!

Młodzicy Jedności po kilku meczach z niżej notowanymi zespołami, tym razem staną przed zadaniem dużo trudniejszym. W poniedziałek udadzą się do Strzelec Opolskich na spotkanie XVI kolejki z liderującym rozgrywkom zespołem Piasta. Piłkarze Piasta zgromadzili na swoim koncie 40 punktów i o jedno oczko wyprzedzają drugi w tabeli zespół Zielonych Spórok. Wiosną nie przegrali jeszcze meczu, a w ostatnich spotkaniach pokonali Błękitnych Rozmierz i zespół Izbicka-Otmic. W jesiennym meczu w Rozmierce lepsi byli strzeleccy młodzicy wygrywając 2:4. Poniedziałkowe spotkanie poprowadzi pan Grzegorz Marzec.

Zespół juniorów Jedności w najbliższą niedzielę wybiera się do Źlinic na spotkanie XIX kolejki z tamtejszym Orłem. Gospodarze z dorobkiem 33 punktów plasują się na czwartej pozycji w ligowej stawce. Warto zauważyć, że piłkarze Orła wyśmienicie spisują się na własnym terenie, gdzie dotychczas tylko raz schodzili z boiska pokonani. Po rewelacyjnym początku rundy wiosennej, ostatnio piłkarze Orła wygrane przeplatają porażkami. Przed tygodniem ulegli w Kup 4:1, a wcześniej pokonali wysoko Sokoła Bierdzany 9:2. Jesienią w Rozmierce piłkarze Jedności wygrali wysoko 11:2 i trzeba być przygotowanym, że piłkarze Orła zechcą się zrewanżować za tamten mecz. Arbitrem niedzielnego spotkania w Źlinicach będzie pan Szymon Englot.

Przed seniorami wyjazdowe spotkanie derbowe. W niedzielne popołudnie rozegrają mecz w Krośnicy z rezerwami tamtejszego Źródła. Piłkarze Źródła zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a na swoim koncie zgromadzili 12 punktów. Niedzielni gospodarze w rundzie wiosennej wywalczyli zaledwie jeden punkt, jednak warto zaznaczyć, że był to remis z rezerwami Odry Opole. W ostatnich spotkaniach musieli uznać wyższość Górażdży i Rodła Opole. Jesienią w Rozmierce górą byli piłkarze Jedności wygrywając 6:2, jednak warto przypomnieć, że spotkanie to do łatwych nie należało i nasi piłkarze musieli gonić wynik. Spotkanie XX kolejki jako arbiter główny poprowadzi pan Marcin Szaja, a jego asystentami na liniach będą panowie: Wojciech Oszczęda i Marcin Lenart.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Juniorzy – Niedziela 17.05.2015 godz. 11:00

ULKS Orzeł Źlinice – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 9:00 na stadionie – wyjazd autokarem)

Seniorzy – Niedziela 17.05.2015 godz. 17:00

LKS Źródło II Krośnica – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 16:00 na stadionie w Krośnicy)

Młodzicy – Poniedziałek 18.05.2015 godz. 18:00

SKS Piast Strzelce Opolskie – LKS Jedność Rozmierka

(zbiórka zawodników o godzinie 16:45 na stadionie – wyjazd samochodami)

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!