Zapowiedź

• autor: dzsiara, 2015-06-26 15:31

Ostatni akord piłkarskiej wiosny…

Przed nami ostatni akcent piłkarskiej wiosny w wykonaniu seniorów Jedności. W najbliższą niedzielę w Krapkowicach rozegrają oni mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym, a ich rywalem będzie zwycięzca pucharowej rywalizacji w powiecie krapkowickim, zespół Victorii Żyrowa. Wszystkich sympatyków futbolu zapraszamy na stadion przy ulicy Olimpijskiej w Krapkowicach na godzinę 17:00 i prosimy o wsparcie naszych piłkarzy kulturalnym dopingiem.

Nasz najbliższy rywal to drużyna dobrze nam znana z którą rywalizowaliśmy w minionych rozgrywkach ligowych. W meczach mistrzowskich zakończonego sezonu dwa razy byliśmy lepsi od Victorii, wygrywając u siebie 3:2 i w Żyrowej 1:2, jednak wszyscy zapewne pamiętają, że spotkania do łatwych nie należały. Jednocześnie trzeba pamiętać, że spotkania pucharowe należą do meczów zupełnie innej rangi, tym bardziej mecz finałowy, który rozgrywany będzie na boisku neutralnym. W drodze do finału w Krapkowicach nasi rywale zostawili w pokonanym polu kolejno: Strzeleczki, Kujawy i Dąbrówkę Górną. Droga piłkarzy Jedności, jak wszyscy zapewne pamiętają, wiodła poprzez wygrane z: Czarnymi Kalinów-Kalinowice, Plonem Błotnica Strzelecka i Orłem Mokre Łany. Czy piłkarzom Jedności uda się powtórzyć sukces sprzed roku i obronić puchar na szczeblu terytorialnym? My wierzymy, że naszych piłkarzy na to stać! Niedzielne spotkanie pucharowe jako arbiter główny poprowadzi pan Wojciech Nowak, a na liniach asystować mu będą panowie: Paweł Nowak i Marcin Szaja.

Niedziela 28.06.2015 godz. 17:00

LKS Jedność Rozmierka – LKS Victoria Żyrowa

Finał Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym

stadion przy ulicy Olimpijskiej w Krapkowicach