Ruszyły przygotowania seniorów do sezonu!

• autor: dzsiara, 2015-07-17 21:42

Plan przygotowań seniorów do rundy jesiennej…

Dopiero co zdążyliśmy ochłonąć po piłkarskich (i nie tylko) emocjach sezonu 2014/2015, a tymczasem wielkimi krokami zbliża się nowy sezon 2015/2016.

W dniu wczorajszym, pierwszym treningiem, seniorzy oficjalnie rozpoczęli przygotowania do premierowego sezonu w klasie okręgowej. Od przyszłego tygodnia podopieczni Grzegorza Sapy będą trenować dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) na własnym obiekcie. Dodatkowo na każdy weekend poprzedzający rozpoczęcie sezonu zaplanowano spotkania kontrolne. Tym razem tak się złożyło, że większość spotkań kontrolnych rozegramy z rywalami z którymi przyjdzie nam rywalizować w lidze, jednak na etapie planowania meczy sparingowych nie była znana nasza przynależność ligowa i grupowa.

Plan sparingów przedstawia się następująco:

- 18 lipiec godz. 16:00 w Kolonowskiem – Unia Kolonowskie

- 25 lipiec – Naprzód Ujazd-Niezdrowice

- 1 sierpień – Piast Strzelce Opolskie

- 8 sierpień – KS Krapkowice

Na dzień dzisiejszy ustalono szczegóły tylko pierwszego sparingu. Dokładna godzina i miejsce pozostałych trzech zostanie ustalone bezpośrednio przed tymi spotkaniami.

Rozgrywki ligowe zespół seniorów rozpocznie w weekend 15-16 sierpnia, a nasz zespół w inauguracyjnym meczu gościć będzie na własnym stadionie spadkowicza z IV ligi, zespół Racławii Racławice Śląskie.

Mamy nadzieję, że nasz zespół przygotuje się odpowiednio do rozgrywek na wyższym poziomie i w nadchodzącym sezonie przyjdzie nam przeżyć wiele pozytywnych piłkarskich emocji.