Koniec pucharowej przygody!

• autor: dzsiara, 2015-08-27 23:13

LKS Jedność Rozmierka 0:4(0:3) BTP Stal Brzeg

W środowe popołudnie seniorzy Jedności rozegrali spotkanie 1/32 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Rywalem naszego zespołu była drużyna lidera „Saltex” IV ligi - Stal Brzeg. Spotkanie prowadzone zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych, którzy szybko objęli prowadzenie po rzucie karnym, a później konsekwentnie dążyli do podwyższenia. W pierwszej połowie jeszcze dwa razy udało im się skutecznie rozmontować defensywę Jedności, choć okazji mieli zdecydowanie więcej. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, jednak ataki Stali skutecznie odpierali obrońcy i bramkarz Jedności. Dopiero w doliczonym czasie gry przyjezdni ustalili wynik na 0:4 skutecznie egzekwując rzut karny. Rozmiereccy piłkarze mieli kilka okazji do zmniejszenia rozmiarów porażki, jednak honorowej bramki nie zdobyli. Przegrana ze Stalą kończy naszą pucharową przygodę w tym sezonie i teraz można się już skupić wyłącznie na rozgrywkach ligowych, które dla nas są priorytetem.

Protokół meczowy:

0:1 Łukasz Szpak 6’(karny)
                                         0:2 Adrian Janeczek 29’
                                         0:3 Marcin Mazur 37’
                                         0:4 Marcin Raczkowski 90’+1(karny)

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków(46’ Tomasz Rzepka) – Rafał Rudol, Bartosz Berlak, Wojciech Wachtl, Bartłomiej Wojdak(65’ Rafał Rudnik), Michał Kopa, Mateusz Gatner, Michał Hałek(46’ Mateusz Chluba), Dennis Gordzielik(46’ Krzysztof Domerecki), Jacek Mnich, Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Tomasz Skrzypczyk, Sebastian Wojdak, Rafał Kandziora

Trener: Grzegorz Sapa

Stal Brzeg: Marcin Raczkowski – Adam Jabłoński, Bartłomiej Płomiński(65’ Tomasz Gajda), Łukasz Strząbała(70’ Kamil Dołgan), Marcin Mazur, Mateusz Poważny, Marcin Mendak, Tomasz Mencel, Łukasz Szpak(70’ Łukasz Bonar), Damian Bonar, Adrian Janeczek(80’ Tomasz Jaworski)

Trener: Sebastian Sobczak

Żółte kartki: Łukasz Hermasz, Krzysztof Domerecki oraz Marcin Mazur, Adrian Janeczek

Czerwona kartka: Michał Kopa (po meczu)