Młodzicy zagrali sparingowo!

• autor: dzsiara, 2015-08-31 12:09

SP Sucha 0:0 (w karnych 4:3) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie młodzicy Jedności(rocznik 2002 i młodsi) rozegrali mecz sparingowo-pokazowy na boisku w Suchej z reprezentacją tamtejszej szkoły podstawowej. Spotkanie bardzo zacięte, jednak mimo kilku okazji z obydwu stron w regulaminowym czasie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W zarządzonej serii rzutów karnych lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 4:3. Warto zaznaczyć, że znaczącą rolę w drużynie z Suchej odgrywali zawodnicy na co dzień trenujący i grający w naszym klubie. Spotkanie odbyło się w ramach festynu organizowanego przez Szkołę Podstawową w Suchej i tamtejszą radę sołecką. Po meczu wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani kiełbaską z grilla i w przyjacielskiej atmosferze mogli ochłonąć po piłkarskich emocjach.

Zobacz zdjęcia z tego meczu --->

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Urbańczyk – Franciszek Glik, Aleksander Żądło, Marcin Blaut, Dawid Glinka, Maciej Włodarczyk, Patryk Kałka, Paweł Sowa, Jakub Kałka, Jakub Kapica, Tomasz Piontek

W drużynie Suchej wystąpili zawodnicy Jedności: Michał Ochmann, Jakub Szymański, Jakub Ostrowski, Jan Polok, Fabian Gawlik, Adrian Niepala, Łukasz Kampa, Rafał Nocoń

Na koniec jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania organizatorom za zaproszenie na mecz oraz pomeczową gościnę. Dziękujemy!!!