Juniorzy przegrywają na wyjeździe!

• autor: dzsiara, 2015-09-08 22:43

KS Polonia Nysa 5:0(3:0) LKS Jedność Rozmierka

(spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości - w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy)

W minioną niedzielę juniorzy Jedności rozegrali spotkanie trzeciej kolejki w OLJ, w którym zmierzyli się w Nysie z zespołem Polonii. Niestety również tym razem nasi młodzi piłkarze musieli uznać wyższość rywala i wrócili do Rozmierki bez punktów. Meczu tego szkoda tym bardziej bo gdyby wyeliminować błędy własne po których padły wszystkie bramki dla Polonii, rywal ten był w zasięgu naszych piłkarzy. Cóż na pierwsze punkty w obecnym sezonie przyjdzie jeszcze poczekać, choć mamy nadzieję, a nawet przeczucie, że będzie to już niedługo.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

1:0 Kamil Gołdyn 21’
                                            2:0 Kamil Gołdyn 25’(karny)
                                            3:0 Bartosz Trzepioła 40’
                                            4:0 Dawid Król 59’
                                            5:0 Mateusz Amrogowicz 85’

Polonia Nysa: Konrad Tarasek – Mateusz Baruciak, Krzysztof Świerk, Sebastian Dyndor, Kamil Kądziołka, Tomasz Bryś(46’ Dawid Stankiewicz), Bartosz Gancarz, Dawid Król, Bartosz Trzepioła(70’ Mateusz Amrogowicz), Kamil Gołdyn, Jakub Job(70’ Łukasz Trepeta)

Trener: Grzegorz Kuglarz

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Marcel Ploch, Denis Błyszcz, Adam Kała, Dariusz Kampa, Marek Miśkowicz(46’ Dawid Mnich), Adam Ploch, Łukasz Niepala, Jakub Lejżak, Thomas Wolany(75’ Marek Polok), Damian Kroker

Pozostał w rezerwie: Jacek Ryczel

Trener: Joachim Gawlik