ogółem: 4 020 184

Wysoka wygrana młodzików!

• autor: dzsiara, 2015-09-10 22:30

LKS Jedność Rozmierka 6:0(1:0) KS Szczedrzyk

W rozegranym dzisiaj meczu II kolejki młodzicy Jedności na własnym stadionie wysoko pokonali drużynę KS-u Szczedrzyk 6:0. Dla rozmiereckiej drużyny trzy bramki zdobył Jakub Kałka, a po jednym trafieniu dołożyli: Marcin Blaut, Maciej Włodarczyk i Jakub Wróbel.

W czwartkowe popołudnie już drugą kolejkę w tym sezonie rozegrali młodzicy. Rywalem Jedności był KS Szczedrzyk.  Od początku spotkania zarysowywała się przewaga gospodarzy, którzy jednak grali bardzo niedokładnie i nie potrafili sfinalizować swoich akcji bramką. Pobudzająco zadziałał na nich strzał z dystansu kapitana gości, który zatrzymał się na poprzeczce. Niedługo później dobrą prostopadłą piłką popisał się Jan Polok, dopadł do niej Jakub Kałka i w sytuacji sam na sam ze spokojem pokonał bramkarza.  Kolejne strzały były niestety zbyt słabe, lub niecelne. Drugą połowę rozpoczęła seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Po jednym z nich i dośrodkowaniu Jana Poloka w 35’ piłkę do bramki skierował Maciej Włodarczyk.  4 minuty później do piłki wybitej przez obrońców dopadł  Jakub Wróbel i potężnym strzałem zapakował piłkę do bramki gości.  Na 4:0 dla Jedności bramkę zdobył Jakub Kałka. Po solowym rajdzie wzdłuż linii końcowej boiska lewą nogą uderzył po krótkim słupku nie zostawiając nadziei bramkarzowi Szczedrzyka.  Na 5 minut przed zakończeniem spotkania kolejny rzut rożny wykonywany był przez gospodarzy do wrzuconej piłki dopadł Marcin Blaut i pięknym uderzeniem głową podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Dwie minuty później wynik meczu ustalił Kuba Kałka zaliczając tym samym hat-tricka.  Choć dokładność pozostawiała wiele do życzenia, a skuteczność wołała o pomstę do nieba, zawodnikom Jedności udało się zdominować przeciwnika i co najważniejsze wygrać to spotkanie.