Udany wyjazd młodzików!

• autor: dzsiara, 2015-09-17 22:00

KS Krasiejów 0:4(0:0) LKS Jedność Rozmierka

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności udali się do Krasiejowa na spotkanie trzeciej kolejki. Wyjazd okazał się bardzo udany, bowiem nasi chłopcy wrócili z niego w wybornych nastrojach i bogatsi o trzy punkty. Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem i choć przewagę mieli młodzicy Jedności to bliżsi oni byli umieszczenia futbolówki w swojej bramce niż bramce rywala. Od początku drugiej odsłony rozmiereccy piłkarze zaczęli szturmować bramkę rywala i tylko kwestią czasu było kiedy padnie bramka. Nastąpiło to w 41 minucie, kiedy to Jakub Kałka dobrym podaniem obsłużył Macieja Włodarczyka, ten wymanewrował obrońcę i mocnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. Cztery minuty później ładnym dośrodkowanie z prawej strony popisał się Jakub Kapica, wrzutkę tą przeciął głową Jakub Kałka czym przelobował bramkarza i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. W 53 minucie Jan Polok wykorzystał dogranie Jakuba Kałki i uderzeniem na dalszy słupek zdobył trzecią bramkę dla rozmiereckiej drużyny. Wynik spotkania ustalił dwie minuty później Łukasz Kampa wykorzystując zmieszanie przed polem karnym Krasiejowa po rzucie rożnym.

0:1 Maciej Włodarczyk 41’
                              0:2 Jakub Kałka 45’
                              0:3 Jan Polok 53’
                              0:4 Łukasz Kampa 55’