Hattrick Łukasza Hermasza pogrążył czerwoną latarnię!

• autor: dzsiara, 2015-09-29 23:25

LKS Jedność Rozmierka 5:0(4:0) LZS Lisięcice

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności gościli na własnym stadionie drużynę LZS Lisięcice. Jako, że przyjezdni zajmowali ostatnie miejsce w ligowej stawce, bez zdobyczy punktowej, rozmiereccy kibice mieli nadzieję zobaczyć dobrą grę i przede wszystkim zwycięstwo piłkarzy Jedności. Wygraną nasi piłkarze zapewnili sobie praktycznie w pierwszej połowie, jednak w drugiej odsłonie ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Wynik spotkania otworzył po kwadransie gry Dennis Gordzielik, który skutecznie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Pawle Jasińskim i tym samym zdobył premierową bramkę w barwach rozmiereckiego klubu. Później dał o sobie znać nasz najlepszy snajper – Łukasz Hermasz, który w 20 minut skompletował klasycznego hattricka, ustalając wynik do przerwy i praktycznie rozstrzygając losy spotkania. Po zmianie stron nasi piłkarze z wielu okazji wykorzystali tylko jedną, kiedy to do bramki rywala trafił Sebastian Wojdak.

Największym pechowcem niedzielnego spotkania okazał się być Mateusz Chluba, który zaledwie kilka minut po pojawieniu się na murawie, w starciu z rywalem, stracił przytomność i został zabrany przez karetkę pogotowia. Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i czekamy na kolejne jego występy w barwach Jedności.

Protokół meczowy:

1:0 Dennis Gordzielik 15’(karny)
                                 2:0 Łukasz Hermasz 22’
                                 3:0 Łukasz Hermasz 37’
                                 4:0 Łukasz Hermasz 42’
                                 5:0 Sebastian Wojdak 64’

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Jacek Mnich, Grzegorz Sapa(78’ Tomasz Skrzypczyk), Wojciech Wachtl, Rafał Kandziora(65’ Bartłomiej Wojdak), Mateusz Gatner, Michał Hałek(56’ Mateusz Chluba(63’ Krzysztof Domerecki)), Sebastian Wojdak, Dennis Gordzielik, Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Mateusz Wojs, Rafał Rudol, Bartosz Berlak

Trener: Grzegorz Sapa

LZS Lisięcice: Przemysław Sosin – Damian Chałek, Kamil Chałek(63’ Marcin Kulesza), Jarosław Hawron, Dawid Komarnicki(85’ Marcin Winiarski), Paweł Bukowiec, Tomasz Sękowski, Jakub Piecha, Paweł Sęk(31’ Tomasz Siwik), Jacek Kwiatkowski, Kacper Sawicki

Trener: Przemysław Podstawka

Żółte kartki: Bartłomiej Wojdak oraz Damian Chałek