ogółem: 4 017 056

Młodzicy dalej w gazie!!!

• autor: dzsiara, 2015-09-30 22:47

SKS Piast II Strzelce Opolskie 1:5(0:2) LKS Jedność Rozmierka

Na spotkanie V kolejki młodzicy Jedności wybrali się w poniedziałkowe popołudnie do Strzelec Opolskich. Ich rywalem był drugi zespół strzeleckiego Piasta. Spotkanie wyśmienicie rozpoczęli rozmiereccy piłkarze, bowiem już w 4 minucie Jan Polok puścił w uliczkę Jakuba Kałkę, a młody napastnik Jedności nie pozostawił złudzeń golkiperowi Piasta. W dalszej części gry goście mimo optycznej przewagi nie mogli znaleźć skutecznej recepty na defensywę miejscowych. Dopiero na cztery minuty przed przerwą Jakub Wróbel dobrym podaniem obsłużył swojego imiennika Jakuba Ostrowskiego, a ten mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Pierwsze minuty po zmianie stron to lekka inicjatywa ze strony gospodarzy, jednak defensywa i bramkarz Jedności nie dali się zaskoczyć. W 42 minucie mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego Jana Poloka, bramkarz Piasta nieudanie piąstkuje futbolówkę, ta spada pod nogi Macieja Włodarczyka, który uderza na bramkę, a piłka po rykoszecie ląduje w siatce gospodarzy. Cztery minuty później swojego drugiego gola zdobywa Jakub Kałka, wykorzystując dogranie Macieja Włodarczyka. W końcówce podstawowego czasu gry, po rzucie rożnym, Marcin Blaut zagrywa do Pawła Sowy, a ten podwyższa na 0:5. W doliczonym czasie gry gospodarze wykorzystują zamieszanie w polu karnym Jedności, po rzucie wolnym i zdobywają bramkę honorową, ustalając wynik meczu na 1:5.

0:1 Jakub Kałka 4’
                                   0:2 Jakub Ostrowski 26’
                                   0:3 Maciej Włodarczyk 42’
                                   0:4 Jakub Kałka 46’
                                   0:5 Paweł Sowa 59’

1:5 Piast II 60’+2

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Urbańczyk – Marcin Blaut, Aleksander Żądło, Dawid Glinka, Łukasz Kampa, Jakub Ostrowski, Jan Polok, Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka oraz Paweł Sowa, Jakub Kapica, Jakub Wróbel, Bartłomiej Kupka, Adam Puzik, Tomasz Piontek