Minimalna przegrana juniorów!

• autor: dzsiara, 2015-10-07 22:59

KS Polonia Głubczyce 1:0(1:0) LKS Jedność Rozmierka

Na spotkanie VII kolejki juniorzy Jedności wybrali się do Głubczyc. Niestety nasi piłkarze przegrali minimalnie i choć rywal był zdecydowanie w naszym zasięgu nie udało się wywalczyć jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

1:0 Maksymilian Kobeluch 8’

Polonia Głubczyce: Krzysztof Mirga – Jakub Walczak, Dawid Toporowski(62’ Dawid Minartowicz), Bartosz Śnieżek, Damian Miksiewicz, Oskar Mielnik, Paweł Kopek, Maksymilian Kobeluch(90’ Patryk Andruszczyszyn), Mariusz Przysiężniuk(46’ Marek Malinowski), Paweł Orłowski, Dominik Raczkowski(68’ Łukasz Gaczkowski)

Trener: Mirosław Monasterski

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Gabriel Kopa, Marcel Ploch, Adam Ploch, Dariusz Kampa, Dawid Mnich(87’ Marek Polok), Łukasz Niepala(69’ Adam Kała), Jakub Lejżak(62’ Paweł Hałek), Marek Miśkowicz, Martin Długosz, Thomas Wolany

Trener: Joachim Gawlik

Żółte kartki: Jakub Walczak, Damian Miksiewicz oraz Adam Ploch

Sędziowali: Główny – Jarosław Klecza; Asystenci – Krzysztof Tabaczkowski i Bartosz Wandas(KS OZPN)