Remis młodzików po zaciętym spotkaniu!

• autor: dzsiara, 2015-10-08 23:00

LKS Jedność Rozmierka 1:1(1:0) SSKS Stal Zawadzkie

Bardzo ciekawego i zaciętego widowiska świadkami byli kibice którzy przyszli na rozmierecki stadion w poniedziałkowe popołudnie. Mecz młodzików pomiędzy miejscową Jednością, a Stalą Zawadzkie dostarczył naprawdę rzadko spotykanych, jak na tę kategorię wiekową, emocji. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w siódmej minucie objęli prowadzenie, po tym jak Maciej Włodarczyk wykorzystał zawahanie obrońców Stali po rzucie rożnym. W dalszej części tej odsłony lepiej poczynali sobie miejscowi jednak bramki już nie zdobyli. W drugiej części spotkania inicjatywę przejęli przyjezdni, którzy stworzyli kilka naprawdę wybornych sytuacji, a piłkarze Jedności tylko świetnej postawie Michała Urbańczyka w bramce zawdzięczają długie utrzymywanie prowadzenia. Niestety na pięć minut przed końcem młodzicy Stali dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a kibice przybyli na stadion przy Szkolnej na pewno nie żałowali.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

1:0 Maciej Włodarczyk 7’
                             1:1 Stal 55’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Urbańczyk – Marcin Blaut, Aleksander Żądło, Patryk Brodacki, Dawid Glinka, Jakub Ostrowski, Jan Polok, Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka oraz Damian Mnich, Paweł Sowa, Jakub Wróbel, Mateusz Kasiuba, Bartłomiej Kupka, Rafał Nocoń, Bartłomiej Brodacki